Durko'da herşey

daha iyi gelecek,üretim,kalite için.

Kurumsal

DURKO A.Ş. sektöründeki ihtiyaçları ve potansiyelleri öngörerek gereksinimleri karşılamak ve yön vermek üzere 1987 yılında kurulmuştur. Su ve atık su arıtımı, kimya, gıda, tekstil, üretim sanayi gibi mühendislik hizmetleri gerektiren alanlarda, ürün danışmanlığı, ürün tedarik montaj, servis destek hizmetleri ile belirlenen hedefler doğrultusunda ilkelerinden ödün vermeden, geliştirerek yoluna devam etmektedir.

Grundfos (Alldos), WTW, Jesco ve Injecta gibi dünya devi markaların temsilciliğini uzun yıllardır yürüten DURKO; satış sonrası servis hizmetleri ve destek ekibinin profesyonel yaklaşımları sayesinde markaları ile birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak ilkesini ana prensip olarak benimseyen DURKO, kalitesinin sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla; teknoloji ve insan kaynağına yatırım yapmaya devam etmektedir.

Ekibimiz

Yöneticilerimiz, müdürlerimiz, mühendislerimiz, satış temsilcilerimiz ve diğer çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermek için hazırız.

Mehmet Durdin ÜRÜN

Kurucu

+90 216 5445000 (5003)
durdin@durko.com.tr

Ali Kuray ÜRÜN

Pazarlama & Servis Yöneticisi

0216 544 50 00 (5010) 
kuray@durko.com.tr

Burçin GÜMÜŞOĞLU

WTW Satış Yöneticisi

0216 544 50 09   
burcin@durko.com.tr

Cüneyt ARSLAN

Grundfos Satış Yöneticisi

0216 544 50 00 (5007)  
cuneyt@durko.com.tr

Kemal ASAR

Servis Sorumlusu

0216 544 50 08
servis@durko.com.tr

Emre ÖZÇİÇEK

WTW Servis Teknikeri

0216 544 50 00 (5014)  
emre@durko.com.tr

Ayhan DEĞİRMENCİ

Grundfos Servis Teknikeri

0216 544 50 00 (5013)  
ayhan@durko.com.tr

Erhan DEĞİRMENCİ

Depo ve Sevkiyat Sorumlusu

 0216 544 50 00 (5037)
erhan@durko.com.tr

Ferah YOLSAL

Finans ve İthalat Sorumlusu

0216 544 50 00 (5006)  
ferah@durko.com.tr

Eda AKCAN

Yönetici Asistanı

0216 544 50 00 (5001) 
durko@durko.com.tr

Şeyma Ece Cenik

Satış Mühendisi

Cengiz Aydın

Satış ve Proje Yönetimi

Gülderen Asar

Satış Destek Sorumlusu

Siz de ekibimize katılın

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurup, öz geçmişinizi ekleyin ve CV'nizi bize gönderin. Uygun görülmeniz halinde sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.