Hizmetlerimiz

 • Talebe Odaklı Özel Çözümler

  Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini doğru karşılayabilmek adına özel çözümler geliştirilmektedir. Proje yapısına uygun bileşenlerin önerildiği bu çözümlerde, verim ve geri dönüş hızı odaklı danışmanlık hizmeti de sağlanmaktadır.

 • Devreye Alma ve Montaj

  Montaj öncesi, teknik ekibimiz tarafından gerekli kontrollerin yapılarak çevre ve çalışma koşullarının uygunluğunun saptanması, tüm ayarların yapılarak, işlevini düzgün bir şekilde yerine getirdiğinin tespit edilmesi ve devreye alma işlemleridir.

  Yetkili Servis Devreye Alma Davet Formu için tıklayınız.

 • Yerinde Keşif ve Süpervizyon

  İşletmenizin ihtiyaçlarınıza uygun ürün belirleme, satış işlemi gerçekleşen ürünlerin uygulama alanına yerleştirilmesi, diğer tesisat ekipmanlarıyla ilişkilendirilmesi, bağlantı elemanları gibi ekipmanların seçimi gibi konularda danışmanlık hizmeti işlemidir.

 • Servis ve Bakım Sözleşmesi

  Servis ve Bakım Sözleşmesi ile işlerinizin gün içinde kesintiye uğramaması sağlanır. Servis ekibimiz, olası sorunları engellemek ve arıza sürelerini en aza indirmek için ürünlerinizi periyodik olarak bakıma alır. Ayrıca Servis ve Bakım Sözleşmesi sayesinde indirimlerden ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için Servis Yöneticisi- Kuray Ürün ile kuray@durko.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 • Stoktan Ürün Tedarik ve Yedek Parça

  Daha iyi hizmet verebilmek için, markalarımıza ait ürünlerin yedek parçalarını depomuzda sizin için hazır tutarız. İhtiyacınız dahilinde, ürün ya da yedek parça en kısa sürede size ulaştırılır ve teknik servisimiz tarafından uygulaması gerçekleştirilir.

 • Müşteriye Özel Stok Temini

  Projeleriniz için özel sayıda ve / veya tarih aralıklarında stok temini yapılabilmektedir. Stoklarınıza en uygun zamanda erişim sağlanabilmekte ve talep doğrultusunda teknik servisimiz aracılığıyla uygulamaları yapılmaktadır.