Hizmetler

Talep Odaklı
Özel Çözümler

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini doğru karşılayabilmek adına özel çözümler geliştirilmektedir. Proje yapısına uygun bileşenlerin önerildiği bu çözümlerde, verim ve geri dönüş hızı odaklı danışmanlık hizmeti de sağlanmaktadır.
Şimdi Bizimle İletişime Geçin

Devreye Alma ve
Montaj Hizmeti

Montaj öncesi, teknik ekibimiz tarafından gerekli kontrollerin yapılarak çevre ve çalışma koşullarının uygunluğunun saptanması, tüm ayarların yapılarak, işlevini düzgün bir şekilde yerine getirdiğinin tespit edilmesi ve devreye alma işlemleridir.
Şimdi Bizimle İletişime Geçin Yetkili Servis Devreye Alma Davet Formu

Yerinde Keşif ve Süpervizyon

İşletmenizin ihtiyaçlarınıza uygun ürün belirleme, satış işlemi gerçekleşen ürünlerin uygulama alanına yerleştirilmesi, diğer tesisat ekipmanlarıyla ilişkilendirilmesi, bağlantı elemanları gibi ekipmanların seçimi gibi konularda danışmanlık hizmeti işlemidir.
Şimdi Bizimle İletişime Geçin

Servis ve Bakım Sözleşmesi

Servis ve Bakım Sözleşmesi ile işlerinizin gün içinde kesintiye uğramaması sağlanır. Servis ekibimiz, olası sorunları engellemek ve arıza sürelerini en aza indirmek için ürünlerinizi periyodik olarak bakıma alır. Ayrıca Servis ve Bakım Sözleşmesi sayesinde indirimlerden ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
Şimdi Bizimle İletişime Geçin

Stoktan Ürün Tedarik ve Yedek Parça

Daha iyi hizmet verebilmek için, markalarımıza ait ürünlerin yedek parçalarını depomuzda sizin için hazır tutarız. İhtiyacınız dahilinde, ürün ya da yedek parça en kısa sürede size ulaştırılır ve teknik servisimiz tarafından uygulaması gerçekleştirilir.
Şimdi Bizimle İletişime Geçin

Müşteriye Özel Stok Temini

Projeleriniz için özel sayıda ve / veya tarih aralıklarında stok temini yapılabilmektedir. Stoklarınıza en uygun zamanda erişim sağlanabilmekte ve talep doğrultusunda teknik servisimiz aracılığıyla uygulamaları yapılmaktadır.
Şimdi Bizimle İletişime Geçin

Hizmet talepleriniz ile ilgili bilgi alın.

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurup, kısaca bize sorunuzu veya öğrenmek istedikleriniz iletin. Sorunuzla ilgili kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçeceğiz.