Durko: 1987'den beri

DURKO A.Ş. sektöründeki ihtiyaçları ve potansiyelleri öngörerek gereksinimleri karşılamak ve yön vermek üzere 1987 yılında kurulmuştur. Su ve atık su arıtımı, kimya, gıda, tekstil, üretim sanayi gibi mühendislik hizmetleri gerektiren alanlarda, ürün danışmanlığı, ürün tedarik montaj, servis destek hizmetleri ile belirlenen hedefler doğrultusunda ilkelerinden ödün vermeden, geliştirerek yoluna devam etmektedir.

Grundfos (Alldos), WTW ve MJK gibi dünya devi markaların temsilciliğini uzun yıllardır yürüten DURKO; satış sonrası servis hizmetleri ve destek ekibinin profesyonel yaklaşımları sayesinde markaları ile birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Seviye ölçüm ve tespit cihazlarından oluşan MICROLEVEL markasını 2013 itibariyle hayata geçirmiştir. Tüm sektörlerden beğeni toplayan, satış sonrası destek olanakları ve kolay kullanım özellikleri ile son teknolojiyi kullanarak öne çıkmayı başarmıştır.

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak ilkesini ana prensip olarak benimseyen DURKO, kalitesinin sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla; teknoloji ve insan kaynağına yatırım yapmaya devam etmektedir.